EEEFP1C471AP
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
Part Number
EEEFP1C471AP
D/C
DC21+
Stock
4500
Catégorie
Capacitors
Description
470 µF 16 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C