TAJA106K016RNJ
KYOCERA AVX COMPONENTS
Part Number
TAJA106K016RNJ
D/C
25+
Stock
22000
Catégorie
Capacitors
Description
10 µF Molded Tantalum Capacitors 16 V 1206 (3216 Metric) 3Ohm